KALİTEMİZ

Tam kapsamlı uluslararası kaliteye sahip yay tasarımı, imalatı ve satışı alanında uygun fiyatlarla geniş kitlelere ulaşmak ve müşteri memnuniyeti en büyük önceliklerimizdir.

Gelenekselleşmiş Atılımcılığımızla İnsana, Doğaya ve Çevreye Saygımızdan Ödün Vermiyoruz..

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Geniş Ürün Yelpazemiz, Kalite ve Hizmet Anlayışımızla, Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Ön Plandadır.. Sizlerden gelecek öneri ve tekliflerinizi bekler ve sizlerden aldığımız güçle çalışmalarımızı daha da uzun yıllara taşımayı temenni ederiz...


BİZ KİMİZ?

Sayın müşterilerimiz;

Tam otomatik EFTU ve Baskı Makina bantlarımızla yay teknolojisi konusunda faaliyet gösteren firmamız, her çeşit makina yayları, otomotiv, motor, beyaz eşya, elektrik, elektronik, mobilya, oyuncak, aksesuar ve yay kullanılan her sektöre hizmet vermektedir.

Sektörde başlıca amacımız kaliteden ödün vermeden, dayanıklı ürünler sunarak sizlerin güvenini ve memnuniyetini kazanmaktır.

Hedefimiz, Sizlerin bize vereceği destek ve güvenle daima yeniliklere açık bir şekilde firmamızı daha iyiye ve daha ileriye getirmektir.

Saygılarımızla..

VİZYONUMUZ

Sorumluluk duygusuna sahip, müşteri, çalışan ve işveren mutluluğunu sağlayan, çevreye duyarlı çalışanları ile beraber önümüzdeki yıllar içerisinde hiç durmadan, yorulmadan çalışarak Türkiye'de kendi sektörümüzdeki ilk 3 firma arasında olabilmek en büyük hedeflerimizdendir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat, zaman ve kalitede karşılayarak onların başarılarına katkıda bulunmak, kurumsal bir yapıya ulaşarak "Değerlerimizi" tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimize yansıtmaktır.